Dita me Aquamarine Adventure

image Nje Dite me Aquamarine Adventure Vlore

Rreth turit me anije

Aquamarine-Adventure ka nisje cdo dite ora 9:50 nga Porti i Vlores ne Skele. Gjate dites:
Ndalojme per plazh ne Gadishullin e Karaburunit, vizitojme Shpellen e Haxhi Alise dhe Ishullin e Sazanit Cmimi i biletes eshte 2500 Leke per person.

  • 12+ vjec 2500 Leke
  • 6 - 12 vjec 1500 leke
  • 0 - 5 vjec falas.
Ne cmim perfshihen (taksat portuale si dhe shetitja me anije ne Parkun Detar Karaburun-Sazan)
Anija disponon Bar-Restorant
Per info dhe rezervime na kontaktoni cel ose whatsapp +355 69 711 4050

Kujdes!
  • Shpella e Haxhi Alise vizitohet vetem nga jashte dhe kur koha eshte e mire!
  • Plazhi eshte i ndare ne publike dhe privat, shazllonat te pjesa private jane me pagese!

  • image
    Ishulli i Sazanit